Vila-real: Vila-real, Ciutat del Cros


 

Galería fotográfica

Fotografia /Galeria/2019/12/191137_117463/1_M1.jpg
Fotografia /Galeria/2019/12/191137_117463/2_M1.jpg
Fotografia /Galeria/2019/12/191137_117463/3_M1.jpg
Fotografia /Galeria/2019/12/191137_117463/4_M1.jpg
Fotografia /Galeria/2019/12/191137_117463/5_M1.jpg
Fotografia /Galeria/2019/12/191137_117463/6_M1.jpg
La Plana al Dia | Vila-real | General | 01-12-2019
Vila-real, Ciutat del Cros





Este diumenge va tindre lloc a Vila-real la XXII edició del Cros. Mare de Déu de Gràcia, puntuable per al circuït autonòmic i per al circuït provincial Diputació. Un cros amb molta solera, que porta organitzant-se des de els anys 80 (amb algunes aturades durant aquestos anys)
Amb quasi 800 inscrits (la més elevada de les últimes edicions), van tindre lloc les diferents curses destinades a totes les categories, des de SUB08 fins la categoria MÀSTER, incloent una categoria popular per a tots aquells que volien provar aquesta modalitat.

Atletes vinguts de les tres províncies valencianes, i d'altre comunitats veïnes que han fet que fora una gran festa del Cros autonòmic.



RESULTATS:

-Sub08 FEM

1 MOYA SIGNES, DANIELA C.A.La Rabosa

2 LLUCH ALVAREZ, DIANA TRIPUZOL

3 RAMOS LEÓN, PAOLA Playas de Castellon



-Sub08 MASC

1 SANGROS GOMEZ, CARLES C.A.La Rabosa

2 RENAU JUÁREZ, XAVI C.A.Vila-Real

3 GARCIA BAGAN, ADRIAN CA Onda



-Sub10 FEM

1 GONZALEZ ZACARES, ADRIANA C.A.La Rabosa

2 MARTÍNEZ VEGA, ANDREA C.A.Canals

3 GARCIA DOMÍNGUEZ, BLANCA C.A.Vila-Real



-Sub10 MASC

1 GONZALEZ ZACARES, ADRIANA C.A.La Rabosa

2 MARTÍNEZ VEGA, ANDREA C.A.Canals

3 GARCIA DOMÍNGUEZ, BLANCA C.A.Vila-Real



-Sub12 FEM

1 GARCIA YAÑEZ, CARMEN COLEGIO DIPUTACIÓN

2 PORTOLES RODRIGUEZ, NAIA COLEGIO DIPUTACIÓN

3 RENAU TELO, ANDREA Playas de Castellon



-Sub12 MASC

1 LLUCH ALVAREZ, JORGE The Kenyan Urban Way

2 SANGROS GOMEZ, ANDREU C.A.La Rabosa

3 VIVAQUA COTANDA, BIEL COLEGIO DIPUTACIÓN



-Sub14 FEM

1 ALTUR FERNANDEZ, MARINA Guadassuar Maskokotas

2 LUJAN MONERRI, MERY C.A.La Rabosa

3 TORRES HERNANDEZ, ARANCHA COLEGIO DIPUTACIÓN

-Sub14 MASC

1 GADEA SIMON, DAVID COLEGIO DIPUTACIÓN

2 MARTÍ SUAREZ, FERRAN CA Silla

3 REIG I PENADÉS, FERRAN CAVA STOCK



-Sub16 FEM

1 GONZALEZ CEBRIÁ, ALICIA CA Silla

2 BONILLA, VANESA CA Silla

3 MARTINEZ DURÁ, JULIA CA Silla



-SUB16 MASC

1 TOLSÀ GARCÍA, HECTOR CAVA Stock Logistic

2 CERDÁ PUENTE, JORGE ALBERTO C. A. Sant Joan

3 ALEGRE MUÑOZ, HÉCTOR Atletisme Els Sitges



-Sub18 FEM

1 MARCELINO, MARIA Playas de Castellon

2 BERENGUER LARROSA, LUCIA Atletismo Dolores

3 POZO, ELISA Playas de Castellon



-Sub18 MAC

1 NEFFAT , SAMI Playas de Castellon

2 ASUNCION MATIAS, MARIO WERTHER CA Silla

3 MARTIN SOTOS, CIRO INDEPENDIENTE



-Sub20 FEM

1 ESTELLER, NARA Playas de Castellon

2 AICART GOMEZ, CAROLINA Playas de Castellon

3 SILLAS GONZALEZ, LUCIA Valencia Esports



-Sub20 MASC

1 PEREZ CASTELLOTE, ALEJANDRO CA Fent Cami Mislata

2 PEREZ RODRIGUEZ, ADRIAN Valencia Esports

3 EL KHAYAMI , ABDELMONIM Playas de Castellon



-Sub23 FEM

1 TORNER CONEJOS, ERIKA Alcampo Scorpio 71

2 CONEJOS GARCIA, NURIA INDEPENDIENTE

3 LUQUE CABELLO, CARLA CA Silla



-Sub23 MASC

1 BELDA VIDAL, FERRAN C.D.Metaesport

2 CALDERON TORNERO, ALVARO C.A. Torrent

3 DESFILIS MEDINA, SERGIO Playas de Castellon



-Sènior FEM

1 MASIP GIMENO, CARLA C.E.Vinaros

2 UREÑA RODENES, MARIA Playas de Castellon

3 AGUZA GIMENO, CELIA Playas de Castellon





-Sènior MASC

1 EL KHAYAMI EL KOMIRY, ABDERRAHMAN Playas de Castellon

2 BOUFZOUZ , MOHAMED Atletismo Alcoy

3 GOMEZ GARCIA, RUBEN Playas de Castellon



-Màster FEM

1 COSTA LLORCA, MARIA LORETO C.A.L ́Alcudia

2 ARENOS BALAGUER, MARIA ISABEL C.E.Vinaros

3 MURILLO CLEMENTE, SUSANA C.A.L ́Alcudia



-Màster MASC

1 RODRIGUEZ ALONSO, RUSWELL Delta Valencia CA

2 ANDRES DE LA ESPERANZA, FRANCISCO Delta Valencia CA

3 GARRIDO LOPEZ, IGNACIO Delta Valencia CA



-Popular FEM

1 RUIZ, SONIA INDEPENDIENTE

2 ESPINOSA, LAURA INDEPENDIENTE

3 GILABERT ANTOLI, ROSA C.A.Baix Maestrat



-Popular MASC

1 SEGURA ARNAU, GUILLEM C.E.Vinaros

2 NAVARRO MARTINEZ, JUAN Playas de Castellon

3 GARCÍA FERRER, TOÑO PAS A PAS

 
Amb la col.laboració de:
la conselleria d'educació, investgació, cultura i esport.
Generalitat Valenciana